sweetened cacoa

sweetened cacoa
kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. kakavos miltelių. atitikmenys: angl. drinking cocoa powder; sweetened cacoa; swetened cocoa powder vok. gezuckerter Kakao, m; gezuckertes Kakaopulver, n rus. порошок напитка с какао pranc. cacao en poudre sucré; cacao sucré šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2001 m. birželio 18 d. įsakymas Nr. 197 „Dėl 1999 m. liepos 1 d. įsakymo Nr. 288 dalinio pakeitimo“ (Žin., 2001, Nr. 55-1966)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • fat-reduced sweetened cacoa — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fat-reduced sweetened cocoa powder — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fettarmes oder mageres Trinkschokoladenpulver — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fettarmes oder mageres gezuckerter Kakao — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fortement dégraissé cacao en poudre sucré — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • liesi kakavos gėrimo milteliai — statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced sweetened cacoa; fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • maigre cacao sucré — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • stark entöltes gezuckertes Kakaopulver — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • порошок напитка с какао пониженной жирности — liesi kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir liesus kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. liesų kakavos miltelių. atitikmenys: angl. fat reduced… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • cacao en poudre sucré — kakavos gėrimo milteliai statusas Aprobuotas sritis konditerijos gaminiai apibrėžtis Gaminys, gaunamas maišant cukrų ir kakavos miltelius, kuriame yra ne mažiau kaip 25 proc. kakavos miltelių. atitikmenys: angl. drinking cocoa powder; sweetened… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”